Zostań Królową PR!

Od dzisiaj, oficjalnie, namawiam wszystkie kobiety prowadzące biznesy: Zostań Królową PR! Dzisiaj rusza już pełna sprzedaż mojej książki pod tym tytułem. To zwieńczenie ostatnich miesięcy pracy nad tym, aby każda przedsiębiorcza kobieta mogła samodzielnie wdrażać u siebie działania PR.

O czym jest ta książka? Przede wszystkim odczarowuje mity, że PR to tylko dla dużych, albo, że to skomplikowane rzeczy, które koniecznie trzeba oddać w ręce specjalistów.

Czym nie jest ta książka? To NIE JEST kolejny akademicki podręcznik z rozważaniami nad definicją PR-u.

Czym JEST ta książka? To gotowy narzędziownik, pełen porad, case study, które umożliwią Ci wdrożenie konkretnych sposobów już tu i teraz. To książka wypełniona checklistami, schematami i gotowymi szablonami.

Po co Ci ta książka? Przede wszystkim po to, żebyś wywaliła do kosza wszystkie wymówki i obawy i zaczęła działać.

Tak właśnie działa moja książka. Po prostu Zostań Królową PR!
Kilkanaście konkretnych pomysłów do wdrożenia od zaraz. Wypieki na twarzy. Sześć stron notatek. A także krystaliczna jasność co do tego, w co chcę zainwestować moje najbliższe miesiące w odniesieniu do komunikacji mojej marki w sieci. Tak, to właśnie stan, do którego doprowadziła mnie Kinga i jej najnowsza książka.
Kaśka Żbikowska www.digitalgirls.pl

Wskakuj tutaj po swój egzemplarz

Po lekturze (lub w jej trakcie) daj koniecznie znać, jak wrażenia i odczucia. Daj znać, co zrobiłaś nowego. Napisz do mnie maila, albo po prostu oznacz mnie w swoim poście w social media używając hasztagu #zostankrolowapr