O mnie

Cześć! Jestem Kinga i pokażę Ci jak zostać Królową PR

Od 20 lat pracuję ze słowem – najpierw jako dziennikarka, a teraz jako PR-owiec.  Uczę twórców online i przedsiębiorcze kobiety, jak budować zasięgi i docierać do swoich wymarzonych klientów.

Sprawiam, że wiesz co zrobić, aby powiedzieć światu co ma o Tobie myśleć!

Jeśli jesteś na przykład fotograficzką, graficzką, wirtualną asystentką, architektką, freelancerką, coachem, dietetyczką, trenerką, twórczynią produktów online, właścicielką sklepu, czy gabinetu kosmetycznego, a może prowadzisz księgarnię lub sklep z ubraniami dla dzieci – to dobrze trafiłaś.

Właśnie dla takich kobiet jak Ty jest Siła PR.

Dla kobiet, które prowadzą swoje biznesy i chcą pokazywać je światu!

silapr-kinga2 (1)

Skąd się wzięłam w tym królestwie

Dawno, dawno temu, za siedmioma górami i siedmioma lasami, w wielkim zakorkowanym mieście zamieszkała dziewczyna, która po kilku latach pracy w gazetach, zamarzyła o tym, że będzie pomagać firmom w promowaniu ich biznesów.

Na początku, wszystko w tym wielkim mieście trochę ją przerażało, ale niesiona marzeniem, postanowiła ciężko pracować, żeby je zrealizować. Był rok 2006 i wycinała z gazet publikacje o swoich klientach, a potwierdzenia spotkań od dziennikarzy przyjmowała faksem. Głównym narzędziem jej pracy był telefon i spotkania przy kawie z dziennikarzami, żeby opowiedzieć im o jej klientach.

Jednak świat i czas pędził jak szalony, zmieniały się także sposoby promowania firm i dziewczyna codziennie uczyła się czegoś nowego. Kiedy dla jednego z największych polskich touroperatorów zakładała konto na Facebooku, był to pierwszy tego typu profil i jakoś tak wszyscy działali intuicyjnie.

Faksy powędrowały do składu rzeczy z napisem „odległa przeszłość”, a codziennością stały się maile, które wtedy jeszcze były czytane i klikane „odpowiedz nadawcy”. To były czasy, kiedy bez większych problemów można było pójść z klientem do telewizji śniadaniowej, a o lokowaniu produktu mało kto słyszał.

Czas upływał nieubłaganie i dziewczyna miała już swoje miejsca w wielkim mieście, które już ani trochę jej nie przerażało. Pamiętała jednak o swoim marzeniu. Tyle, że nastały trudne czasy, kiedy nikt już nie czytał za bardzo maili, bo trudno o orientację, kiedy dostajesz ich setki dziennie. Zapanował szum informacyjny, w którym trudno wyłapać dobre i wartościowe informacje.

W tych czasach najlepszym rozwiązaniem jest postawienie na relacje i budowanie rozpoznawalności poprzez autentyczną prezentację tego, co robisz. Bez ściemy, zawsze w towarzystwie króla, jakim jest kontekst.

Ja WIEM jak to robić i jestem w tym dobra.

Nadszedł czas, żebyś i Ty została Królową PR i rządziła pewną ręką w królestwie swojego wizerunku i rozpoznawalności.

Chcesz od razu zacząć działać wizerunkowo? Przejdź do aktualności i obserwuj mnie na Instagramie.